Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 3
Dames Dubbel 2e klasse Team 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | OEGSTGEEST 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 |
2 | VOORSCHOTEN 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 |
3 | DE LEIDSE HOUT 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 |
4 | DE GEVERS 2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 |
5 | TEAN 3 | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 |
6 | DE KIKKERS 2 | 7 | 1 | 4 | 2 | 12 |
7 | BOTESA 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 |
8 | WOUBRUGGE 2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 |
15:30 | OEGSTGEEST 2 | - | TEAN 3 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | BOTESA 1 | - | VOORSCHOTEN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | WOUBRUGGE 2 | - | DE LEIDSE HOUT 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE GEVERS 2 | - | DE KIKKERS 2 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | DE KIKKERS 2 | - | OEGSTGEEST 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:30 | VOORSCHOTEN 2 | - | WOUBRUGGE 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
15:00 | DE LEIDSE HOUT 1 | - | BOTESA 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | TEAN 3 | - | DE GEVERS 2 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | VOORSCHOTEN 2 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | BOTESA 1 | - | TEAN 3 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | WOUBRUGGE 2 | - | DE KIKKERS 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE GEVERS 2 | - | DE LEIDSE HOUT 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | DE LEIDSE HOUT 1 | - | OEGSTGEEST 2 | 0 - 4 | Gravel | |
12:00 | DE KIKKERS 2 | - | BOTESA 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | VOORSCHOTEN 2 | - | DE GEVERS 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
09:00 | TEAN 3 | - | WOUBRUGGE 2 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | DE LEIDSE HOUT 1 | - | VOORSCHOTEN 2 | 1 - 3 | Gravel | |
12:00 | TEAN 3 | - | DE KIKKERS 2 | 2 - 2 | Gravel | |
12:30 | OEGSTGEEST 2 | - | DE GEVERS 2 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | WOUBRUGGE 2 | - | BOTESA 1 | 3 - 1 | Gravel | |
13:30 | VOORSCHOTEN 2 | - | TEAN 3 | 3 - 1 | Kunstgras | |
13:30 | DE KIKKERS 2 | - | DE LEIDSE HOUT 1 | 3 - 1 | Gravel | |
14:00 | BOTESA 1 | - | OEGSTGEEST 2 | 1 - 3 | Gravel | |
15:00 | DE GEVERS 2 | - | WOUBRUGGE 2 | 4 - 0 | Gravel | |
12:00 | DE LEIDSE HOUT 1 | - | TEAN 3 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | VOORSCHOTEN 2 | - | DE KIKKERS 2 | 3 - 1 | Kunstgras | |
15:30 | OEGSTGEEST 2 | - | WOUBRUGGE 2 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | DE GEVERS 2 | - | BOTESA 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |