Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4
Dames Dubbel 17+ 1e klasse - Afdeling 4
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE MERENWIJK 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 21 |
2 | DE GOUWE SMASH 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 |
3 | BERKENRODE 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 |
4 | DE MUNNIK 2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 |
5 | TER AAR 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
6 | OEGSTGEEST 3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 |
7 | SCHIEDAM NOORD 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 |
8 | DE MUNNIK 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 |
10:00 | DE GOUWE SMASH 1 | - | TER AAR 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 1 | - | DE MUNNIK 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | DE MERENWIJK 1 | - | BERKENRODE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | OEGSTGEEST 3 | - | SCHIEDAM NOORD 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | BERKENRODE 1 | - | OEGSTGEEST 3 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | DE GOUWE SMASH 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | TER AAR 1 | - | DE MUNNIK 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 3 | - | TER AAR 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | DE MERENWIJK 1 | - | DE MUNNIK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | DE GOUWE SMASH 1 | - | SCHIEDAM NOORD 1 | 3 - 1 | Gravel | |
14:00 | DE MUNNIK 1 | - | BERKENRODE 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | TER AAR 1 | - | DE MERENWIJK 1 | 2 - 2 | Gravel | |
12:00 | SCHIEDAM NOORD 1 | - | DE MUNNIK 1 | 3 - 1 | | |
14:00 | DE MUNNIK 2 | - | OEGSTGEEST 3 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | BERKENRODE 1 | - | DE GOUWE SMASH 1 | 1 - 3 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 3 | - | DE MERENWIJK 1 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | TER AAR 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | SCHIEDAM NOORD 1 | - | BERKENRODE 1 | 2 - 2 | | |
14:00 | DE MUNNIK 1 | - | DE GOUWE SMASH 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | DE MERENWIJK 1 | - | DE MUNNIK 1 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | DE GOUWE SMASH 1 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | TER AAR 1 | - | SCHIEDAM NOORD 1 | 3 - 1 | Gravel | |
14:00 | BERKENRODE 1 | - | DE MUNNIK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | TER AAR 1 | - | BERKENRODE 1 | 1 - 3 | Gravel | |
14:00 | DE MUNNIK 2 | - | SCHIEDAM NOORD 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | SCHIEDAM NOORD 1 | - | DE MERENWIJK 1 | 1 - 3 | | |
10:30 | DE MERENWIJK 1 | - | DE GOUWE SMASH 1 | 2 - 2 | Gravel | |
13:00 | OEGSTGEEST 3 | - | DE MUNNIK 1 | 2 - 2 | Gravel | |