Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2
Dames Dubbel 17+ 4e klasse - Afdeling 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ZEE EN DUIN 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 25 |
2 | DE MUNNIK 3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 |
3 | LEIMUIDEN 4 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 |
4 | OEGSTGEEST 10 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 |
5 | DE BOEKHORST 3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 |
6 | NOORDWIJK 2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 |
7 | OEGSTGEEST 11 | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 |
8 | HAZERSWOUDE 3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 |
09:00 | NOORDWIJK 2 | - | ZEE EN DUIN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | HAZERSWOUDE 3 | - | LEIMUIDEN 4 | 0 - 4 | | |
13:00 | DE BOEKHORST 3 | - | DE MUNNIK 3 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | LEIMUIDEN 4 | - | DE BOEKHORST 3 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 10 | - | NOORDWIJK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | OEGSTGEEST 11 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | NOORDWIJK 2 | - | DE MUNNIK 3 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | DE BOEKHORST 3 | - | ZEE EN DUIN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
12:00 | HAZERSWOUDE 3 | - | OEGSTGEEST 10 | 0 - 4 | | |
13:00 | OEGSTGEEST 11 | - | LEIMUIDEN 4 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 3 | - | OEGSTGEEST 11 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | OEGSTGEEST 10 | - | DE BOEKHORST 3 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | LEIMUIDEN 4 | - | NOORDWIJK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | HAZERSWOUDE 3 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 11 | - | OEGSTGEEST 10 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | NOORDWIJK 2 | - | OEGSTGEEST 11 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | LEIMUIDEN 4 | - | DE MUNNIK 3 | 1 - 3 | Gravel | |
09:30 | HAZERSWOUDE 3 | - | DE BOEKHORST 3 | 2 - 2 | | |
13:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | OEGSTGEEST 10 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 10 | - | LEIMUIDEN 4 | 1 - 3 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 11 | - | HAZERSWOUDE 3 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | DE BOEKHORST 3 | - | NOORDWIJK 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | DE MUNNIK 3 | - | ZEE EN DUIN 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | HAZERSWOUDE 3 | - | NOORDWIJK 2 | 0 - 4 | | |
09:30 | DE BOEKHORST 3 | - | OEGSTGEEST 11 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE MUNNIK 3 | - | HAZERSWOUDE 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | LEIMUIDEN 4 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 10 | - | DE MUNNIK 3 | 0 - 4 | Gravel | |