Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1
Dames Dubbel 17+ 4e klasse - Afdeling 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE LEIDSE HOUT 2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 23 |
2 | DE GEVERS 7 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 |
3 | SASSENHEIM 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 21 |
4 | DE RIJNKANTERS 4 | 7 | 2 | 4 | 1 | 15 |
5 | OEGSTGEEST 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 |
6 | DE BOEKHORST 4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 |
7 | LISSE 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 |
8 | ZUID-WEST 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 |
09:00 | LISSE 1 | - | DE RIJNKANTERS 4 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | ZUID-WEST 1 | - | DE GEVERS 7 | 0 - 4 | Kunstgras | |
13:00 | OEGSTGEEST 9 | - | DE LEIDSE HOUT 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:00 | SASSENHEIM 1 | - | DE BOEKHORST 4 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | DE BOEKHORST 4 | - | ZUID-WEST 1 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | DE GEVERS 7 | - | SASSENHEIM 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | LISSE 1 | 4 - 0 | Gravel | |
11:00 | DE RIJNKANTERS 4 | - | OEGSTGEEST 9 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | LISSE 1 | - | DE GEVERS 7 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 9 | - | DE BOEKHORST 4 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | ZUID-WEST 1 | - | DE RIJNKANTERS 4 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:00 | SASSENHEIM 1 | - | DE LEIDSE HOUT 2 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | DE RIJNKANTERS 4 | - | SASSENHEIM 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | DE BOEKHORST 4 | - | LISSE 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | ZUID-WEST 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | DE GEVERS 7 | - | OEGSTGEEST 9 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | LISSE 1 | - | OEGSTGEEST 9 | 1 - 3 | Gravel | |
09:30 | DE RIJNKANTERS 4 | - | DE LEIDSE HOUT 2 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | SASSENHEIM 1 | - | ZUID-WEST 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:00 | DE BOEKHORST 4 | - | DE GEVERS 7 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 9 | - | SASSENHEIM 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | DE BOEKHORST 4 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | DE GEVERS 7 | - | DE RIJNKANTERS 4 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | ZUID-WEST 1 | - | LISSE 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
12:30 | DE RIJNKANTERS 4 | - | DE BOEKHORST 4 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | SASSENHEIM 1 | - | LISSE 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | ZUID-WEST 1 | - | OEGSTGEEST 9 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | DE GEVERS 7 | 3 - 1 | Gravel | |