Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4
Dames Dubbel 35+ 3e klasse - Afdeling 4
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE GEVERS 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 |
2 | NOORDWIJK 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 19 |
3 | RIJPWETERING 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 |
4 | TEAN 5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 |
5 | DE KIKKERS 4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 |
6 | LISSE 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 10 |
7 | KAAGSE TC 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 |
8 | OEGSTGEEST 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 |
19:00 | DE GEVERS 1 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | TEAN 5 | - | DE KIKKERS 4 | 4 - 0 | Gravel | |
19:15 | RIJPWETERING 1 | - | KAAGSE TC 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:30 | LISSE 1 | - | NOORDWIJK 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | DE KIKKERS 4 | - | DE GEVERS 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE GEVERS 1 | - | KAAGSE TC 2 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | RIJPWETERING 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | TEAN 5 | - | NOORDWIJK 2 | 3 - 1 | Gravel | |
19:15 | RIJPWETERING 1 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:30 | LISSE 1 | - | DE KIKKERS 4 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | OEGSTGEEST 3 | - | LISSE 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:30 | DE KIKKERS 4 | - | RIJPWETERING 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | DE GEVERS 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | KAAGSE TC 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE GEVERS 1 | - | TEAN 5 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | OEGSTGEEST 3 | - | DE KIKKERS 4 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | LISSE 1 | - | RIJPWETERING 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | KAAGSE TC 2 | - | TEAN 5 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | TEAN 5 | - | LISSE 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:15 | RIJPWETERING 1 | - | DE GEVERS 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:30 | DE KIKKERS 4 | - | NOORDWIJK 2 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | KAAGSE TC 2 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE GEVERS 1 | - | LISSE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | TEAN 5 | - | RIJPWETERING 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:30 | OEGSTGEEST 3 | - | TEAN 5 | 4 - 0 | Gravel | |
19:30 | KAAGSE TC 2 | - | LISSE 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:30 | DE KIKKERS 4 | - | KAAGSE TC 2 | 3 - 1 | Gravel | |