Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2

MijnKNLTB: Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2

Jongens 11 t/m 17 jaar - Team 2

Jongens 11 t/m 17 jaar - Team 2
Wessel van Eck7,6612(7)7,0512(7)
Tom Ebbutt7,1776(7)6,9610(7)
Melle de Wever8,5573(8)7,0707(7)
Renz Douma8,9873(8)9,4089(8)
Michele Cotellessa7,9420(7)7,6523(7)
Floris Overbeek (Captain)7,4585(7)6,9219(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1CONCORDIA 1761031
2FORESCATE 1751129
3PARK MARLOT 1733126
4THOR DE BATAAF 1731319
5HTV BERG EN DAL 2721419
6DE MUNNIK 1720518
7OEGSTGEEST 2721417
8LEEUWENBERGH 171069
zondag 7 april 2019
08:30OEGSTGEEST 2-THOR DE BATAAF 12 - 4Gravel
09:00PARK MARLOT 1-DE MUNNIK 15 - 1Gravel
12:00FORESCATE 1-CONCORDIA 12 - 4Roodzand Kunstgras
14:00HTV BERG EN DAL 2-LEEUWENBERGH 15 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 14 april 2019
09:00LEEUWENBERGH 1-OEGSTGEEST 20 - 6Roodzand Kunstgras
09:15DE MUNNIK 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
10:30THOR DE BATAAF 1-HTV BERG EN DAL 24 - 2
13:00CONCORDIA 1-PARK MARLOT 14 - 2Roodzand Kunstgras
maandag 22 april 2019
09:00OEGSTGEEST 2-CONCORDIA 10 - 6Gravel
12:00FORESCATE 1-THOR DE BATAAF 14 - 2Roodzand Kunstgras
14:00HTV BERG EN DAL 2-DE MUNNIK 14 - 2Roodzand Kunstgras
zondag 5 mei 2019
12:30PARK MARLOT 1-LEEUWENBERGH 15 - 1Gravel
zondag 12 mei 2019
09:00LEEUWENBERGH 1-FORESCATE 10 - 6Roodzand Kunstgras
09:15DE MUNNIK 1-OEGSTGEEST 25 - 1Roodzand Kunstgras
10:15THOR DE BATAAF 1-PARK MARLOT 13 - 3
13:00CONCORDIA 1-HTV BERG EN DAL 23 - 3Roodzand Kunstgras
zondag 19 mei 2019
09:00LEEUWENBERGH 1-THOR DE BATAAF 12 - 4Roodzand Kunstgras
11:00FORESCATE 1-PARK MARLOT 13 - 3Roodzand Kunstgras
12:00CONCORDIA 1-DE MUNNIK 14 - 2Roodzand Kunstgras
14:00HTV BERG EN DAL 2-OEGSTGEEST 22 - 4Roodzand Kunstgras
zondag 26 mei 2019
08:30OEGSTGEEST 2-FORESCATE 11 - 5Gravel
09:15DE MUNNIK 1-LEEUWENBERGH 12 - 4Roodzand Kunstgras
10:30THOR DE BATAAF 1-CONCORDIA 11 - 5
12:00PARK MARLOT 1-HTV BERG EN DAL 25 - 1Gravel
zondag 2 juni 2019
09:00OEGSTGEEST 2-PARK MARLOT 13 - 3Gravel
09:15DE MUNNIK 1-THOR DE BATAAF 15 - 1Roodzand Kunstgras
13:00CONCORDIA 1-LEEUWENBERGH 15 - 1Roodzand Kunstgras
14:00HTV BERG EN DAL 2-FORESCATE 12 - 4Roodzand Kunstgras