Nieuws

OLTC Open - dinsdagavond update en video journaal 2

Na een mooie zaterdag, een overwegend droge zondag met enig sponswerk van Max & Marco een wat onstuimige maandag. Maar..er werd gespeeld. Kijk naar het 2e video journaal van een paar prachtige dagen. Dinsdag en woensdag was echter geheel anders ... wellicht te zien in het volgende video journaal.

Alvast voor in de agenda: a.s. vrijdag is er muziek. Eric van der Reijden & Kwartet brengen jazz en DJ Melle zal u later op de avond laten houzzen en danzzen.

Zondagavond om 00.15 was de epiloog voor Marlies en Sylvia die onze eigen Bregina en Caroline versloegen in een spannende driesetter.
 
Monique Café is een ronde verder en dat doet ons deugd; met zo'n naam mag je beslist nog wel een paar rondjes door. Over namen gesproken: we hebben een deelnemer met als e-mailadres Tinus Tussengas (punt nl wel te verstaan).
 
Het maakt niet uit hoe, maar ze staan in de finale: barman Thijs met gelegenheidspartner Eric Tromp die in de HD4 zondag voor een sensatie kunnen gaan zorgen. Biertje en bitterballetje op het terras doen wonderen als je supporters wilt hebben. Ja toch?
 
De partij in de HD7 tussen Aaldert Jan Idema met Martijn van Nierop werd ogenschijnlijk simpel met 6-1;6-1 gewonnen van Ariën Vink en Mark van den Heuvel, maar iedereen was het erover eens dat het een geweldige partij was. 
 
Maandag was weer een prima dag voor driesetters die de wedstrijdleiding de stuipen op het lijf jagen. Wethouder Wendelien en partner Dop hadden geen trek in een lange partij maar in een biertje getuige de 6-1;6-1. En dan de vrouw van een bekende journalist. Zaterdag voor niets gekomen en maandag gewoon verder. Helaas, maar het schijnt aan Syl te hebben gelegen. 
 
Het kan niet vanwege het menu zijn, want voor een tongschar met buikspek - wie kent hem/haar niet - kom je gewoon naar het tennispark. Nee, het weer was wat opstandig en de vooruitzichten voor de komende dagen zijn niet uitnodigend voor de tennissport. Zou dan die uitgelote tennisser toch gelijk krijgen met zijn opmerking over het feit dat hem helaas moest worden medegedeeld dat er voor hem geen plaats was in het toernooi? "Ik hoop dat jullie veel regen krijgen". Zo kan het ook.
 
De pechvogel van maandag is René van Weerdt. Goed voor finaleplaatsen in het afgelopen weekend in Voorhout moest hij vandaag met een vervelende blessure opgeven in zijn partij tegen Ed Dragt. Wij wensen René vanaf deze plek een snel herstel.

« Terug

» Nieuws archief