Competitie

april 2019

donderdag 4 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 55+ (Op Tijd) Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30DE RIJNKANTERS 1-OEGSTGEEST 17 - 1Gravel
zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
09:00OEGSTGEEST 3-DSLTC 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 7-BADHOEVEDORP 42 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:00TEAN 4-OEGSTGEEST 14 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
09:00LANGERAAR 1-OEGSTGEEST 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
09:00OEGSTGEEST 2-BUITENVELDERT 94 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
09:00OEGSTGEEST 3-WILHELMUS 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
09:00OEGSTGEEST 1-DE HEKSENMEPPERS 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00DE KIKKERS 1-OEGSTGEEST 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00HTV BERG EN DAL 3-OEGSTGEEST 34 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
10:30OEGSTGEEST 7-SASSENHEIM 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
10:30DE BOEKHORST 4-OEGSTGEEST 84 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00OEGSTGEEST 1-STARTBAAN 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
12:00SASSENHEIM 1-OEGSTGEEST 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 15Stand
13:00LEEUWENBERGH 2-OEGSTGEEST 24 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:00MERLENHOVE 2-OEGSTGEEST 51 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00RIJPWETERING 3-OEGSTGEEST 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
13:00SOBRI 1-OEGSTGEEST 42 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
14:00OEGSTGEEST 1-KEENENBURG 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
14:00OEGSTGEEST 4-NAALDWIJK 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
14:00LISSE 3-OEGSTGEEST 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
14:00OEGSTGEEST 6-UNICUM 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
14:00KATWIJK 1-OEGSTGEEST 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
14:00OEGSTGEEST 3-NOOTDORP 54 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
15:00KUDELSTAART 1-OEGSTGEEST 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 4-DE BOEKHORST 54 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
15:30DE KIKKERS 6-OEGSTGEEST 62 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
15:30OEGSTGEEST 2-THOR DE BATAAF 154 - 1Gravel
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 20Stand
08:30OEGSTGEEST 1-ROOMBURG 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
08:30OEGSTGEEST 2-THOR DE BATAAF 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-ALMERE 18 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
09:00DE BOEKHORST 3-OEGSTGEEST 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 2-ROOMBURG 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 1-HTV BERG EN DAL 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
09:00HTV BERG EN DAL 1-OEGSTGEEST 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00PIJNACKER 3-OEGSTGEEST 13 - 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30TEAN 1-OEGSTGEEST 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:00OEGSTGEEST 1-BE QUICK-GOUDA 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
10:00VIERHOEVEN 1-OEGSTGEEST 12 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
11:00IDUNA 7-OEGSTGEEST 25 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
11:00VICTORIA 1-OEGSTGEEST 16 - 0
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
11:30OEGSTGEEST 2-ARNOLDUSPARK 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
12:00CREAM CRACKERS 1-OEGSTGEEST 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
12:00WADDINXVEEN 1-OEGSTGEEST 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:00OEGSTGEEST 2-HTV BERG EN DAL 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:30DE DELFTSE HOUT 1-OEGSTGEEST 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00TIE-BREAKERS 3-OEGSTGEEST 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-OUD WASSENAAR 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
14:00DE MUNNIK 2-OEGSTGEEST 55 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-SMASH BOZ 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:30OEGSTGEEST 3-FRAME 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
15:00SLOTERPLAS 3-OEGSTGEEST 35 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
15:30OEGSTGEEST 4-BOSKOOP 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
16:00OEGSTGEEST 4-ZEE EN DUIN 15 - 1Gravel
maandag 8 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00ALKEMADE 1-OEGSTGEEST 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30OEGSTGEEST 1-ALKEMADE 21 - 3Gravel
woensdag 10 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel (Op Tijd) Woensdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 2-OEGSTGEEST 12 - 2Gravel
donderdag 11 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 55+ (Op Tijd) Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00OEGSTGEEST 1-ZUID-WEST 12 - 6Gravel
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (IJ+Le+NH) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
16:00OEGSTGEEST 1-UITHOORN 31 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TEHADO 2-OEGSTGEEST 30 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OEGSTGEEST 1-NIEUW VENNEP 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00DE LEIDSE HOUT 1-OEGSTGEEST 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18Stand
19:00OEGSTGEEST 4-DE GEVERS 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00WOUBRUGGE 3-OEGSTGEEST 51 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00OEGSTGEEST 1-RIJSENHOUT 43 - 1Gravel
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
09:00KUDELSTAART 4-OEGSTGEEST 62 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
09:00DE BOEKHORST 4-OEGSTGEEST 71 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00OEGSTGEEST 3-ROOMBURG 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
09:00DE KIKKERS 5-OEGSTGEEST 41 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
09:00KATWIJK 1-OEGSTGEEST 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
09:00BREUKELEN 2-OEGSTGEEST 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 2-DE MUNNIK 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
09:30QRAVEL 2-OEGSTGEEST 31 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
10:00DE MERENWIJK 2-OEGSTGEEST 41 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
10:00HODENPIJL 3-OEGSTGEEST 34 - 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:30DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:30DE BOEKHORST 6-OEGSTGEEST 72 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00OEGSTGEEST 5-DE BOEKHORST 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00OEGSTGEEST 2-DE BOEKHORST 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
12:00OEGSTGEEST 1-HANENBURG 31 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
12:00DE BOEKHORST 4-OEGSTGEEST 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
12:00OEGSTGEEST 2-NOOTDORP 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
13:00THOR DE BATAAF 1-OEGSTGEEST 14 - 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
14:00OEGSTGEEST 8-LEIMUIDEN 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
14:00OEGSTGEEST 1-DE MERENWIJK 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 15Stand
15:30OEGSTGEEST 2-THOR DE BATAAF 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
15:30OEGSTGEEST 6-BENNEBROEK 33 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
15:30OEGSTGEEST 1-WOUBRUGGE 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
16:00ROOMBURG 2-OEGSTGEEST 32 - 3Gravel
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
08:30OEGSTGEEST 2-OVERBOS 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
08:30OEGSTGEEST 1-HILLEGOM 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 20Stand
09:00HTV BERG EN DAL 2-OEGSTGEEST 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00LEEUWENBERGH 1-OEGSTGEEST 20 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00NAALDWIJK 1-OEGSTGEEST 13 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
11:00WATERWIJK 1-OEGSTGEEST 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
11:30OEGSTGEEST 3-STRANDVLIET 35 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
11:30OEGSTGEEST 1-BASTION BASELAAR 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
12:00LEEUWENBERGH 2-OEGSTGEEST 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
12:00PIJNACKER 1-OEGSTGEEST 15 - 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30STEVENSHOF 1-OEGSTGEEST 35 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:45HTV BERG EN DAL 2-OEGSTGEEST 41 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:00OEGSTGEEST 1-DASH '35 43 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:00OEGSTGEEST 2-THOR DE BATAAF 65 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:00ORANJE TC 1-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00BADHOEVEDORP 1-OEGSTGEEST 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
14:00NOOTDORP 2-OEGSTGEEST 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
14:00NOOTDORP 2-OEGSTGEEST 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00LEIMONIAS 2-OEGSTGEEST 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:30OEGSTGEEST 3-IJBURG 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
14:30OEGSTGEEST 1-NOOTDORP 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
14:30OEGSTGEEST 5-ORANJE TC 21 - 5Gravel
maandag 15 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30OEGSTGEEST 2-MVKV 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30TEHADO 2-OEGSTGEEST 11 - 3Gravel
woensdag 17 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel (Op Tijd) Woensdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00ZEE EN DUIN 2-OEGSTGEEST 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel (Op Tijd) Woensdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-KATWIJK 12 - 2Gravel
donderdag 18 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 55+ (Op Tijd) Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00BOTESA 1-OEGSTGEEST 14 - 4Gravel
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (IJ+Le+NH) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
17:00OUDERKERK A/D AMSTEL 6-OEGSTGEEST 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OEGSTGEEST 3-ARTESIA 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HILLEGOM 2-OEGSTGEEST 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00OEGSTGEEST 2-ZUID-WEST 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18Stand
19:00RIJPWETERING 2-OEGSTGEEST 42 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00OEGSTGEEST 5-DE MERENWIJK 41 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00RIJPWETERING 2-OEGSTGEEST 12 - 2Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
09:00OEGSTGEEST 1-ZEE EN DUIN 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:00OEGSTGEEST 4-DE RIJNKANTERS 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00STEVENSHOF 1-OEGSTGEEST 34 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 7-AMSTELPARK 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
09:00LISSE 2-OEGSTGEEST 50 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
09:00NOORDWIJK 2-OEGSTGEEST 83 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
09:00OEGSTGEEST 3-UNICUM 63 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
09:00OEGSTGEEST 2-TEHADO 13 - 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
09:00VOORHOUT 1-OEGSTGEEST 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
09:00OEGSTGEEST 3-ROOMBURG 52 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
10:00TE WERVE 1-OEGSTGEEST 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 15Stand
11:30ORANJE TC 1-OEGSTGEEST 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
12:00OEGSTGEEST 3-DE AERONAUTEN 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00OEGSTGEEST 4-MVKV 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
12:00ARNOLDUSPARK 2-OEGSTGEEST 60 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00NOORDWIJK 3-OEGSTGEEST 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00ZUID-WEST 3-OEGSTGEEST 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
13:30ZEVENHUIZEN 2-OEGSTGEEST 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
14:00BOTESA 2-OEGSTGEEST 55 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
14:00OEGSTGEEST 2-SASSENHEIM 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
14:00OEGSTGEEST 1-VREDENBURCH 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
15:00UNICUM 4-OEGSTGEEST 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
15:30OEGSTGEEST 6-NOORDWIJK 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
15:30OEGSTGEEST 7-QRAVEL 23 - 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
15:30OEGSTGEEST 1-DE RONDE VENER 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
15:30ZEE EN DUIN 1-OEGSTGEEST 22 - 2Gravel
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 20Stand
08:30OEGSTGEEST 1-DE RIJNKANTERS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
08:30ZOETERMEER 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-HET VENNEWATER 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
09:00NOORDWIJK 2-OEGSTGEEST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 1-ORANJE TC 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 2-CONCORDIA 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:00BERKENRODE 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30LISSE 1-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30HANENBURG 1-OEGSTGEEST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
10:00OEGSTGEEST 4-RIJPWETERING 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:00NIEUW VENNEP 1-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
10:30BE QUICK-GOUDA 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:30OEGSTGEEST 3-TEAN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
12:00BUYTENWEGH 1-OEGSTGEEST 5Hardcourt
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30DEM 1-OEGSTGEEST 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
12:30DE UITHOF 7-OEGSTGEEST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
12:30BTV E '68 1-OEGSTGEEST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00OEGSTGEEST 2-DE GEVERS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:30DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:30UITHOORN 1-OEGSTGEEST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
13:30DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00OEGSTGEEST 2-DE KEGEL 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-LAREN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
14:30OEGSTGEEST 4-AD ASTRA 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
15:30OEGSTGEEST 1-MIJDRECHT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
16:00OEGSTGEEST 2-TE WERVE 1Gravel
woensdag 24 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel (Op Tijd) Woensdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30ZOETERWOUDE 1-OEGSTGEEST 1Hardcourt
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 55+ (Op Tijd) Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00OEGSTGEEST 1-DE RIJNKANTERS 1Gravel
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (IJ+Le+NH) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
16:00OEGSTGEEST 1-KUDELSTAART 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ROOMBURG 2-OEGSTGEEST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OEGSTGEEST 1-OOSTHOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00DE MERENWIJK 1-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18Stand
19:00OEGSTGEEST 4-DE MUNNIK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DE MUNNIK 5-OEGSTGEEST 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00OEGSTGEEST 1-HOOFDDORP 2Gravel
zaterdag 27 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 1-RHOON 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
09:00OEGSTGEEST 4-THOR DE BATAAF 6Gravel
zondag 28 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 3-NOOTDORP 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 1-THOR DE BATAAF 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 2-HOOFDDORP 1Gravel
maandag 29 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30OEGSTGEEST 1-DE KIKKERS 1Gravel