Competitie

juni 2019

zaterdag 1 juni 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:00OEGSTGEEST 4-UNICUM 31 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
09:00SASSENHEIM 3-OEGSTGEEST 83 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
09:00OEGSTGEEST 3-BOTESA 24 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
09:00OEGSTGEEST 2-VOORSCHOTEN 13 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
09:00OEGSTGEEST 1-LEIMUIDEN 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
09:00OEGSTGEEST 1-NIEUWKOOP 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:00VOORHOUT 1-OEGSTGEEST 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00ROOMBURG 1-OEGSTGEEST 51 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
10:30OEGSTGEEST 6-BENNEBROEK 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00OEGSTGEEST 1-DIEMEN 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
12:00OEGSTGEEST 7-DE KEGEL 31 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
12:00BUYTENWEGH 1-OEGSTGEEST 12 - 3Hardcourt
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 15Stand
13:00PARK MARLOT 1-OEGSTGEEST 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:00MLTV 90 1-OEGSTGEEST 24 - 0
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
13:00DE AERONAUTEN 5-OEGSTGEEST 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:00MERLENHOVE 1-OEGSTGEEST 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30VOORSCHOTEN 1-OEGSTGEEST 34 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
13:30WOUBRUGGE 2-OEGSTGEEST 60 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:30DE DELFTSE HOUT 3-OEGSTGEEST 11 - 5Gravel
Let op! Op ons park kan alleen met PIN worden betaald.
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
13:30WADDINXVEEN 1-OEGSTGEEST 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
14:00OEGSTGEEST 1-NEVER OUT HOUTRUST 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
14:00OEGSTGEEST 2-OOSTHOUT 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
15:30OEGSTGEEST 3-'T LOO 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
15:30OEGSTGEEST 7-DE GEVERS 64 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 4-DE KEGEL 64 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
15:30OEGSTGEEST 3-DEKKER TENNIS 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
16:30LEIMUIDEN 3-OEGSTGEEST 50 - 4Gravel
zondag 2 juni 2019
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
08:30ZOETERMEER 2-OEGSTGEEST 24 - 2Gravel
Op onze gezellige tennisvereniging kan er alleen per PIN betaald worden en is ons gehele tennispark rookvrij.
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 4-QRAVEL 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 1-TOC 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-BADHOEVEDORP 17 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 20Stand
09:00ORANJE TC 1-OEGSTGEEST 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 2-TEAN 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 1-TE WERVE 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00LISSE 1-OEGSTGEEST 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 2-PARK MARLOT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:00STARTBAAN 1-OEGSTGEEST 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:15DE RIJNKANTERS 1-OEGSTGEEST 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
10:30SMASH BOZ 1-OEGSTGEEST 17 - 1Gravel
kan ook smashcourt zijn
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:30DE DELFTSE HOUT 2-OEGSTGEEST 23 - 5Gravel
Let op! Op ons park kan alleen met PIN worden betaald.
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
11:00PARK MARLOT 1-OEGSTGEEST 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
11:30DEKKER ROKKEVEEN 1-OEGSTGEEST 15 - 1Gravel
Vanaf 1 mei bij TVDR betaling alleen per PIN.
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00RUINE VAN BREDERODE 1-OEGSTGEEST 30 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
12:00HEERHUGOWAARD 1-OEGSTGEEST 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
12:00DE MERENWIJK 1-OEGSTGEEST 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00OEGSTGEEST 3-VAN NISPEN 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
12:00'S-GRAVENZANDE 3-OEGSTGEEST 51 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00OEGSTGEEST 2-KATTENLAAN 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-BIJSTERVELDEN 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
14:00ALKEMADE 2-OEGSTGEEST 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-BASTION BASELAAR 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
15:30OEGSTGEEST 2-WW 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
15:30OEGSTGEEST 4-SEGHWAERT 14 - 2Gravel
woensdag 5 juni 2019
KNLTB zomeravond 2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OEGSTGEEST 1-'S-GRAVENZANDE 14 - 0Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 20Stand
19:00OEGSTGEEST 2-MVKV 24 - 0Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00WW 1-OEGSTGEEST 10 - 4Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:30DE MUNNIK 1-OEGSTGEEST 20 - 4Roodzand Kunstgras
vrijdag 7 juni 2019
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (IJ+Le+NH) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
16:00OEGSTGEEST 1-KUDELSTAART 10 - 4Gravel
woensdag 12 juni 2019
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00HOOGMADE 1-OEGSTGEEST 23 - 1Gravel
Let op, er kan niet gepind worden bij onze vereniging. Contante betaling s.v.p. Telefoonnummer captain 06-21246868
zaterdag 15 juni 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Landskampioenschap Gemengd 11 t/m 17 jaarStand
11:00OEGSTGEEST 1-BREUKELEN 17 - 1
Let op; Speellocatie Bastion Baselaar Meester Vriensstraat 1 5246 JS Rosmalen
zondag 16 juni 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Landskampioenschap Gemengd 11 t/m 17 jaarStand
11:00OEGSTGEEST 1-HOOGERHEIDE 14 - 2
woensdag 19 juni 2019
KNLTB zomeravond 2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 20Stand
19:00OEGSTGEEST 2-TEAN 24 - 0Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE SLUIPERS 1-OEGSTGEEST 11 - 3Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00OEGSTGEEST 2-BENTHUIZEN 21 - 3Gravel
woensdag 26 juni 2019
KNLTB zomeravond 2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ORANJE TC 2-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 20Stand
19:00OEGSTGEEST 2-NIEUWE SLOOT 1Gravel
 
KNLTB zomeravond 2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00OEGSTGEEST 2-NAALDWIJK 1Gravel