Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | OEGSTGEEST 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 |
2 | LISSE 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 |
3 | ZWAANSHOEK 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 |
4 | QUI VIVE 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
4 | KATWIJK 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 |
6 | HOOFDDORP 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
7 | LEIMUIDEN 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 |
8 | KUDELSTAART 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
09:30 | HOOFDDORP 1 | - | QUI VIVE 1 | 1 - 3 | Gravel | |
12:00 | OEGSTGEEST 2 | - | KATWIJK 2 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | ZWAANSHOEK 3 | - | KUDELSTAART 5 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | LISSE 2 | - | LEIMUIDEN 3 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | KATWIJK 2 | - | ZWAANSHOEK 3 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | KUDELSTAART 5 | - | OEGSTGEEST 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | LEIMUIDEN 3 | - | HOOFDDORP 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | QUI VIVE 1 | - | LISSE 2 | 3 - 1 | Kunstgras | |
09:00 | LISSE 2 | - | KUDELSTAART 5 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | QUI VIVE 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | ZWAANSHOEK 3 | - | LEIMUIDEN 3 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | HOOFDDORP 1 | - | KATWIJK 2 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | KUDELSTAART 5 | - | HOOFDDORP 1 | | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | KATWIJK 2 | - | LISSE 2 | | Gravel | |
10:00 | QUI VIVE 1 | - | ZWAANSHOEK 3 | | Kunstgras | |
13:30 | LEIMUIDEN 3 | - | OEGSTGEEST 2 | | Gravel | |
09:00 | LEIMUIDEN 3 | - | QUI VIVE 1 | | Gravel | |
09:00 | KATWIJK 2 | - | KUDELSTAART 5 | | Gravel | |
14:00 | LISSE 2 | - | HOOFDDORP 1 | | Gravel | |
15:00 | OEGSTGEEST 2 | - | ZWAANSHOEK 3 | | Gravel | |
10:00 | QUI VIVE 1 | - | KATWIJK 2 | | Kunstgras | |
13:30 | KUDELSTAART 5 | - | LEIMUIDEN 3 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | ZWAANSHOEK 3 | - | LISSE 2 | | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | HOOFDDORP 1 | - | OEGSTGEEST 2 | | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | LISSE 2 | | Gravel | |
10:00 | QUI VIVE 1 | - | KUDELSTAART 5 | | Kunstgras | |
13:30 | LEIMUIDEN 3 | - | KATWIJK 2 | | Gravel | |
14:00 | ZWAANSHOEK 3 | - | HOOFDDORP 1 | | Roodzand Kunstgras | |