Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | SIKKENS 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 |
2 | DE GEVERS 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 |
3 | DE MERENWIJK 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 |
4 | DE BOEKHORST 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 |
5 | OEGSTGEEST 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
6 | KAAGSE TC 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 |
7 | DE AERONAUTEN 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
8 | SASSENHEIM 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
09:00 | DE BOEKHORST 3 | - | OEGSTGEEST 3 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | DE GEVERS 3 | - | DE MERENWIJK 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | DE AERONAUTEN 3 | - | KAAGSE TC 2 | 2 - 2 | Gravel | |
12:00 | SASSENHEIM 1 | - | SIKKENS 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | SIKKENS 1 | - | DE BOEKHORST 3 | 1 - 3 | Kunstgras | |
12:00 | OEGSTGEEST 3 | - | SASSENHEIM 1 | 4 - 0 | Gravel | |
12:00 | DE MERENWIJK 1 | - | DE AERONAUTEN 3 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | KAAGSE TC 2 | - | DE GEVERS 3 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | DE BOEKHORST 3 | - | DE MERENWIJK 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | SASSENHEIM 1 | - | KAAGSE TC 2 | | Gravel | |
09:30 | DE GEVERS 3 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | DE AERONAUTEN 3 | - | SIKKENS 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 3 | - | DE AERONAUTEN 3 | | Gravel | |
09:00 | DE MERENWIJK 1 | - | SASSENHEIM 1 | | Gravel | |
10:00 | SIKKENS 1 | - | DE GEVERS 3 | | Kunstgras | |
13:30 | KAAGSE TC 2 | - | DE BOEKHORST 3 | | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | DE BOEKHORST 3 | - | SASSENHEIM 1 | | Gravel | |
13:00 | DE AERONAUTEN 3 | - | DE GEVERS 3 | | Gravel | |
13:30 | KAAGSE TC 2 | - | DE MERENWIJK 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | OEGSTGEEST 3 | - | SIKKENS 1 | | Gravel | |
09:00 | SIKKENS 1 | - | KAAGSE TC 2 | | Kunstgras | |
09:00 | DE MERENWIJK 1 | - | OEGSTGEEST 3 | | Gravel | |
09:30 | DE GEVERS 3 | - | DE BOEKHORST 3 | | Gravel | |
10:30 | SASSENHEIM 1 | - | DE AERONAUTEN 3 | | Gravel | |
09:00 | SASSENHEIM 1 | - | DE GEVERS 3 | | Gravel | |
10:30 | DE BOEKHORST 3 | - | DE AERONAUTEN 3 | | Gravel | |
10:30 | DE MERENWIJK 1 | - | SIKKENS 1 | | Gravel | |
13:30 | KAAGSE TC 2 | - | OEGSTGEEST 3 | | Roodzand Kunstgras | |