Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8
MijnKNLTB: Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | OEGSTGEEST 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 |
2 | ALL OUT 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 |
3 | SASSENHEIM 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
4 | BADHOEVEDORP 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 |
5 | NIEUW VENNEP 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
6 | EINDENHOUT 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
6 | DE RONDE VENER 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
8 | UITHOORN 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 |
09:00 | SASSENHEIM 2 | - | EINDENHOUT 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:30 | BADHOEVEDORP 2 | - | OEGSTGEEST 2 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | ALL OUT 1 | - | NIEUW VENNEP 2 | 2 - 2 | Gravel | |
14:00 | UITHOORN 2 | - | DE RONDE VENER 1 | 2 - 2 | Gravel | |
13:00 | NIEUW VENNEP 2 | - | UITHOORN 2 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | DE RONDE VENER 1 | - | ALL OUT 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | OEGSTGEEST 2 | - | SASSENHEIM 2 | 4 - 0 | Gravel | |
15:00 | EINDENHOUT 1 | - | BADHOEVEDORP 2 | 2 - 2 | Gravel | |
10:30 | ALL OUT 1 | - | EINDENHOUT 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:30 | BADHOEVEDORP 2 | - | DE RONDE VENER 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:30 | UITHOORN 2 | - | OEGSTGEEST 2 | 0 - 4 | Gravel | |
10:30 | SASSENHEIM 2 | - | NIEUW VENNEP 2 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 2 | - | ALL OUT 1 | | Gravel | |
12:00 | EINDENHOUT 1 | - | UITHOORN 2 | | Gravel | |
13:00 | NIEUW VENNEP 2 | - | BADHOEVEDORP 2 | | Gravel | |
13:00 | DE RONDE VENER 1 | - | SASSENHEIM 2 | | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | ALL OUT 1 | - | UITHOORN 2 | | Gravel | |
13:00 | NIEUW VENNEP 2 | - | DE RONDE VENER 1 | | Gravel | |
13:30 | BADHOEVEDORP 2 | - | SASSENHEIM 2 | | Gravel | |
15:00 | OEGSTGEEST 2 | - | EINDENHOUT 1 | | Gravel | |
10:00 | UITHOORN 2 | - | BADHOEVEDORP 2 | | Gravel | |
13:00 | DE RONDE VENER 1 | - | OEGSTGEEST 2 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | EINDENHOUT 1 | - | NIEUW VENNEP 2 | | Gravel | |
15:00 | SASSENHEIM 2 | - | ALL OUT 1 | | Gravel | |
09:00 | SASSENHEIM 2 | - | UITHOORN 2 | | Gravel | |
13:00 | DE RONDE VENER 1 | - | EINDENHOUT 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:15 | NIEUW VENNEP 2 | - | OEGSTGEEST 2 | | Gravel | |
15:00 | BADHOEVEDORP 2 | - | ALL OUT 1 | | Gravel | |