Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Gemengd Zondag - 4e klasse (DE-HE-GD-DD-HD) - Afdeling 3
MijnKNLTB: Gemengd Zondag - 4e klasse (DE-HE-GD-DD-HD) - Afdeling 3
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ZEE EN DUIN 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 |
1 | DE CROMME BAL 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 |
3 | WOC 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 |
4 | SANTANA 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 |
5 | ASSUMBURG 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 |
6 | OEGSTGEEST 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
7 | ANONYMUS 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
8 | UNICUM 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
09:00 | SANTANA 1 | - | ANONYMUS 1 | 5 - 0 | Gravel | |
12:00 | ASSUMBURG 1 | - | DE CROMME BAL 1 | 1 - 4 | Gravel | |
12:00 | UNICUM 1 | - | ZEE EN DUIN 1 | 1 - 4 | Gravel | |
14:00 | OEGSTGEEST 2 | - | WOC 1 | 3 - 2 | Gravel | |
11:30 | WOC 1 | - | UNICUM 1 | 3 - 2 | Gravel | |
13:00 | ZEE EN DUIN 1 | - | OEGSTGEEST 2 | 5 - 0 | Gravel | |
13:00 | DE CROMME BAL 1 | - | SANTANA 1 | 4 - 1 | Kunstgras | |
14:00 | ANONYMUS 1 | - | ASSUMBURG 1 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | ASSUMBURG 1 | - | ZEE EN DUIN 1 | 1 - 4 | Gravel | |
10:30 | SANTANA 1 | - | WOC 1 | 2 - 3 | Gravel | |
12:30 | OEGSTGEEST 2 | - | ANONYMUS 1 | 2 - 3 | Gravel | |
15:00 | UNICUM 1 | - | DE CROMME BAL 1 | 0 - 5 | Gravel | |
10:00 | DE CROMME BAL 1 | - | OEGSTGEEST 2 | | Kunstgras | |
10:00 | ANONYMUS 1 | - | UNICUM 1 | | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | WOC 1 | - | ASSUMBURG 1 | | Gravel | |
12:00 | ZEE EN DUIN 1 | - | SANTANA 1 | | Gravel | |
10:30 | SANTANA 1 | - | ASSUMBURG 1 | | Gravel | |
11:00 | ANONYMUS 1 | - | DE CROMME BAL 1 | | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | ZEE EN DUIN 1 | - | WOC 1 | | Gravel | |
14:30 | UNICUM 1 | - | OEGSTGEEST 2 | | Gravel | |
12:00 | ASSUMBURG 1 | - | UNICUM 1 | | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | OEGSTGEEST 2 | - | SANTANA 1 | | Gravel | |
12:30 | WOC 1 | - | ANONYMUS 1 | | Gravel | |
13:30 | DE CROMME BAL 1 | - | ZEE EN DUIN 1 | | Kunstgras | |
11:00 | DE CROMME BAL 1 | - | WOC 1 | | Kunstgras | |
11:00 | ANONYMUS 1 | - | ZEE EN DUIN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | OEGSTGEEST 2 | - | ASSUMBURG 1 | | Gravel | |
13:30 | UNICUM 1 | - | SANTANA 1 | | Gravel | |