Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4
Dames Dubbel 2e klasse Team 3
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE MUNNIK 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 |
2 | TEHADO 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 22 |
3 | ZOETERWOUDE 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 19 |
4 | STEVENSHOF 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 15 |
5 | VOORSCHOTEN 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
6 | DE GEVERS 3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
7 | NOORDEN 2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 |
8 | OEGSTGEEST 3 | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 |
13:00 | STEVENSHOF 1 | - | NOORDEN 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
13:30 | DE MUNNIK 2 | - | DE GEVERS 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | VOORSCHOTEN 1 | - | ZOETERWOUDE 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
12:00 | TEHADO 1 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Gravel | |
12:30 | OEGSTGEEST 3 | - | DE MUNNIK 2 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | DE GEVERS 3 | - | TEHADO 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | NOORDEN 2 | - | VOORSCHOTEN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | ZOETERWOUDE 1 | - | STEVENSHOF 1 | 2 - 2 | Hardcourt | |
09:00 | STEVENSHOF 1 | - | DE GEVERS 3 | 2 - 2 | Kunstgras | |
12:00 | DE MUNNIK 2 | - | NOORDEN 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | VOORSCHOTEN 1 | - | OEGSTGEEST 3 | 3 - 1 | Kunstgras | |
12:00 | TEHADO 1 | - | ZOETERWOUDE 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 3 | - | STEVENSHOF 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | DE GEVERS 3 | - | VOORSCHOTEN 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | NOORDEN 2 | - | TEHADO 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | ZOETERWOUDE 1 | - | DE MUNNIK 2 | 1 - 3 | Hardcourt | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | TEHADO 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | VOORSCHOTEN 1 | - | STEVENSHOF 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
09:00 | DE GEVERS 3 | - | OEGSTGEEST 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | ZOETERWOUDE 1 | - | NOORDEN 2 | 3 - 1 | Hardcourt | |
09:00 | OEGSTGEEST 3 | - | ZOETERWOUDE 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:00 | STEVENSHOF 1 | - | DE MUNNIK 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:00 | TEHADO 1 | - | VOORSCHOTEN 1 | 4 - 0 | Gravel | |
14:30 | NOORDEN 2 | - | DE GEVERS 3 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE MUNNIK 2 | - | VOORSCHOTEN 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | NOORDEN 2 | - | OEGSTGEEST 3 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | ZOETERWOUDE 1 | - | DE GEVERS 3 | 4 - 0 | Hardcourt | |
14:00 | TEHADO 1 | - | STEVENSHOF 1 | 3 - 1 | Gravel | |